Site Overlay

Біоенергетика Лоуена

+38(098)212-69-69  (Київстар)
+38(099)212-69-69  (Водафон)
Viber WhatsApp
Viber WhatsApp

БІОЕНЕРГЕТИКА ЛОУЕНА

Ці вправи мають психотерапевтичний ефект  можуть поліпшити вашу фігуру, підняти на висоту сексуальні почуття та сприяють упевненості в собі. Однак вправи і ефект від них залежить від того, що ви вкладаєте в це. Якщо виконувати їх механічно, ви візьмете мінімум із цих вправ. Якщо ви виконуєте їх примусово, – їх вплив буде крихітним. Якщо робити, змагаючись із кимось, –  нічого не відчуєте. Однак якщо ви виконуєте їх ретельно і з зацікавленням у вашому тілі з’являться позитивні ефекти, котрі здивують вас.

Bioenergetika_Louena

Вібрація і рухливість

Біоенергетика – це вібруючий шлях до здоров’я і шлях до вібруючого здоров’я. Під словами “здоров’я, що вібрує” ми маємо на увазі не просто відсутність хвороби, а стан повної жвавості. Можливо, термін “вібруюче оживлення” точніший, оскільки вібрація – шлях до жвавості. Посилення вібрації тіла, що відбувається в процесі виконання наших дослідів, допомагає наблизити саме цей стан здоров’я.

Здорове тіло безперервно вібрує, незалежно від того, спить людина чи не спить. Погляньте на спляче немовля, і ви помітите, як його тілом пробігає ледь помітне тремтіння: злегка посмикуються різні частини тіла, особливо обличчя, а іноді – руки й ноги. У дорослих людей спостерігається те ж саме. Живе тіло перебуває в постійному русі, і тільки мертве – у стані повного спокою. Рухливість живого тіла, що становить основу спонтанної активності, виникає зі стану внутрішнього збудження, яке потім проявляється в русі. Коли збудження посилюється, тіло рухається більше, коли спадає – заспокоюється.

Мірою того як вібрація тіла посилюється, через нього проходять хвилі пульсації. Вони добре знайомі нам: це биття серця, пульс, перистальтика кишечника. Але, перебуваючи в стані повної релаксації або інтенсивного відчуття, люди часто не відчувають, як пульсує тіло. Коли ми розслаблені, з кожним вдихом і видихом по всьому тілу прокочуються хвилі дихання. У випадках сильного емоційного збудження крізь нього проходять хвилі почуттів. Подібні пульсуючі сплески спостерігаються і під час статевого акту. Однак зазвичай ми не дозволяємо собі повністю розслабитися, дихати глибше, відчувати інтенсивніше.

Вібрація зобов’язана своїм існуванням енергетичному заряду мускулатури й подібна до тієї, яка виникає в електричному дроті, коли через нього проходить заряд. Нестача вібрації свідчить про те, що потік збудження втрачено чи сильно знижено.

Вібрація людського тіла вказує на стан, у якому воно перебуває. Сильні вібрації тіла, більше схожі на струс або тремтіння, – це знак, що збудження або заряд не можуть протікати вільно. Якщо напругу знято і м’язи розслаблені, вібрації слабшають, їх важко помітити, вони сприймаються як задоволене глибинне “бурчання”. Хоча, звісно, краще відчувати струс, ніж позбутися вібрацій взагалі. Буває, що тіло впадає в стан сильного тремтіння через несподіваний і сильний заряд. Наприклад, нас трясе від сказу або від страху, нас трясуть конвульсії під час ридання і пульсації любові, але, незважаючи на емоції, в цих випадках ми перебуваємо у стані повного пробудження.

У підсумку роботи з ТОП-практиками ми маємо отримати індивіда, чиї рухи та поведінка перебувають на вищому ступені спонтанності, але все ж таки скоординовані й ефективні. Це – краса справжньої природної грації. Завдяки цьому процесу відбуваються відповідні зміни в манері мислення та судженнях людини. Коли вібрації проходять крізь все тіло, людина відчуває себе зібраною та цілісною. Свідченням тому є підтвердження багатьох пацієнтів. Відчуття єднання та інтеграції веде до природної щирості в думках і діях. Разом із тілесною грацією людина розвиває відповідне психологічне ставлення до граціозного існування. Такі люди не тільки самі повністю живі, вони ніби випромінюють цю життєрадісність.

Мета терапії – жваве тіло, індивід, здатний до повного вираження задоволення і болю, радості й розчарування. Чим більша жвавість людини, тим простіше їй впоратися з підвищеним хвилюванням у буденному житті та в сексі. Аналіз невирішених конфліктів, вивільнення стриманих почуттів і ліквідація хронічних м’язових напруг та блоків – усе це спрямовано на підвищення здатності отримувати задоволення.

Задоволення від повної бадьорості тіла виражається в стані вібрації. Воно являє собою пульсацію організму й окремих систем органів: наприклад, дихальної, кровоносної або травної, це хвилясті відчуття в тілі, причина яких – збудження. Це солодке відчуття сексуального бажання, спалах інтуїції, жага близькості, контакту і хвилювання.

Як ми вже помітили, вібраційна активність – прояв природної рухливості організму. Вона притаманна спонтанним рухам, емоційним проявам і несвідомому функціонуванню. Природна рухливість не контролюється ні Его, ні волею, – вона незалежна. Живе тіло пульсує і вібрує. З віком наші тіла стають дедалі більш статичними, поки не досягають нерухомості – смерті. Але передчасна втрата рухливості патологічна. Вона відбувається, наприклад, під час стресу. Депресія – це патологічне призупинення життєвих функцій тіла, зниження рухливості, чутливості, реагування.

Один із фундаментальних дослідів біоенергетики – найлегший і найпростіший. Він використовується для того, щоб ноги почали вібрувати і щоб допомогти практикуючому відчути цю вібрацію. Виконання досліду без попереднього “розігріву” може викликати тремтіння, а може й ні. У більшості випадків молоді тіла відгукуються швидше. Люди старшого віку, чиї тіла втратили заряд є більш ригідними, іноді не відразу відчувають вібрацій. Однак після серії інших дослідів, що знижують ригідність тіл, поглиблюють дихання і підвищують енергетичний заряд тіла (кількість енергії, рівень бадьорості або провідність тіл), ноги можуть почати вібрувати.

Основне (базове) заземлення і вібрація

louena

Встаньте, розставивши стопи на відстань близько 25 сантиметрів і розгорнувши носки всередину так, щоб злегка потягнути сідничні м’язи. Нахиліться вперед і торкніться підлоги пальцями обох рук, як показано на малюнку.

Коліна злегка зігнуті.

Уся вага тіла має припадати на стопи, не переносьте її на руки.

Розслабте шию, наскільки це можливо, дайте голові вільно повиснути.

Дихайте ротом вільно і глибоко. Уважно стежте за диханням. На час проведення досліду забудьте про дихання через ніс.

Дозвольте вазі тіла “перетекти” вперед так, щоб вона припала на передні частини стоп. П’яти можуть трохи відриватися від підлоги, але тільки трохи.

Обережно розпрямляйте ноги, поки не натягнуться підколінні сухожилля. Ноги, однак, не повинні випрямитися повністю, а також не повинні бути заблоковані.

Утримуйте цю позицію близько хвилини.

Дугельний Віталій, психолог-практик, фахівець із ТОП, палсингу і танатотерапії

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Усі матеріали є авторськими та захищені Законодавством України. Будь-які посилання мають бути узгоджені з автором.
© Віталій Дугельний, 2020